• Badania obciążeń
  Badania obciążeń
 • kraty pomostowe
  kraty pomostowe

Kraty pomostowe (kraty wema)

Jednym z najważniejszych produktów dostępnych w naszej ofercie są kraty pomostowe. Produkcją krat wema zajmujemy się od 1985 roku, a obecnie jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych i liczących się producentów tego wyrobu na rynku.

Kraty zgrzewane i wciskane

Zakres naszej działalności obejmuje produkcję dwóch typów krat pomostowych: krat zgrzewanych i krat wciskanych. Oba rodzaje krat mogą być wykonane jako kraty antypoślizgowe (serrated) z użyciem nacinanych płaskowników, kraty o zagęszczonych oczkach (offshorowe), kraty przenoszące duże obciążenia (heavy duty), kraty pełne, kraty żaluzjowe i kraty bezpieczne (security mesh). Oferujemy możliwość wykonania krat pomostowych w dowolnych wymiarach wg potrzeb zamawiającego.

Kraty pomostowe – różne rodzaje:

Przygotowaliśmy szeroką ofertę produkcji wyrobów specjalnych, obejmującą m. in. kraty o nieregularnych kształtach, kraty przeciwpoślizgowe (serrated), kraty o zagęszczonych oczkach (offshorowe), kraty żaluzjowe, kraty bezpieczne (security mesh), kraty ciężkie przenoszące duże obciążenia (heavy duty), kraty kartonowe (pełne), a ponadto kraty nierdzewne i kraty kwasoodporne. Wykonujemy także stopnie schodów, szczeble drabin i pochylnie dla niepełnosprawnych.

Kraty pomostowe – zgodne z normami jakości

Produkowane przez nas kraty pomostowe są zgodne z normą DIN 24537 i 24531 oraz zabezpieczone antykorozyjnie przez cynkowanie ogniowe wg EN ISO 1461. Co więcej, nasze kraty wema wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami wytrzymałościowymi, co zostało potwierdzone w badaniach przeprowadzonych przez Politechnikę Wrocławską. Kraty te znajdują zastosowanie w budownictwie przemysłowym i energetycznym, a ponadto wykorzystywane są w zakładach chemicznych i oczyszczalniach ścieków jako pomosty robocze, obsługowe, ciągi komunikacyjne, pokrycia kanałów, stopnie schodowe.Inne przykłady zastosowania krat wema to ogrodzenia i ściany działowe, elewacje i sufity podwieszane, studzienki, elementy architektury ogrodowej, regały czy wypełnienia balustrad.

Kraty wema: jakość godna uwagi

Kraty wema wykonuje się z płaskowników nośnych oraz prostopadłych do nich prętów poprzecznych, zazwyczaj żłobionych i skręcanych. Są to produkty o łatwym montażu i demontażu, stabilnej powierzchni nośnej oraz dobrej odporności na korozję. Dostępne w naszej ofercie kraty pomostowe charakteryzują się również wysoką wytrzymałością w stosunku do masy własnej oraz bogatym wyborem dostępnych kształtów.

Jesteśmy wiodącym producentem krat wema, które dostarczamy do wielu firm w Polsce, jak i poza granicami kraju.

 

 • kraty pomostowe
  kraty pomostowe
 • kraty pomostowe
  kraty pomostowe
 • kraty pomostowe
  kraty pomostowe
 • kraty pomostowe
  kraty pomostowe
 
Polityka prywatności