+48 74 867 40 65

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje staloweMałogabarytowe konstrukcje stalowe są powszechnie stosowane w budownictwie

Małogabarytowe konstrukcje stalowe są powszechnie stosowane zarówno w budownictwie przemysłowym, jak i mieszkaniowym czy usługowym. Z uwagi na wykorzystany materiał, wyróżniają się lekką konstrukcją i dużą wytrzymałością. Należą do nich takie wyroby jak: schody proste, zabiegowe, spiralne, balustrady przemysłowe i dla budownictwa ogólnego oraz inne detale wg indywidualnych rozwiązań architektonicznych.

Od początku naszej działalności, od 1977 roku zajmujemy się produkcją małogabarytowych konstrukcji stalowych oraz szeregu komponentów metalowych znajdujących zastosowanie w budownictwie, w tym różnego typu krat pomostowych. Wyroby te wytwarzane są ze stali węglowej ocynkowanej, stali nierdzewnej, stali kwasoodpornej, stali kortenowej i aluminium, a podstawą produkcji tych elementów są indywidualne rozwiązania architektoniczne.

Obok prostych konstrukcji budowlanych wykonujemy również ekrany z siatki zgrzewanej lub krat pomostowych, stanowiące element wystroju elewacji supermarketów i biurowców oraz konstrukcji wsporczych pod kolektory w elektrowniach słonecznych. W celu wypełnienia pomostów komunikacyjnych i biegów schodowych stosujemy, produkowane w naszej firmie, stalowe kraty pomostowe; są to kraty nierdzewne i kwasoodporne.

Oferowane przez nas wyroby spełniają rygorystyczne polskie i międzynarodowe normy techniczne, co przekłada się na ich wysoką jakość. Ponadto stosujemy wewnętrzny system kontroli jakości naszych wyrobów. Posiadamy uprawnienia do spawania konstrukcji stalowych GSI SLV zgodnie z normą DIN 18800-7: 2008-11, wydane przez Instytut Badań i Szkolenia Technicznego Spawania Berlin-Brandenburg.

Dzięki zastosowaniu zabezpieczenia antykorozyjnego gwarantujemy długotrwała ochronę naszych konstrukcji stalowych. Stosujemy zabezpieczenia antykorozyjne przez ocynkowanie ogniowe PN-EN ISO 1461, ocynkowane galwanicznie lub/i malowanie proszkowe.

Współpracują z naszą firmą, możecie Państwo liczyć ponadto na doradztwo techniczne i przygotowanie rysunków roboczych. Deklarujemy, że wykonamy wysokiej jakości konstrukcje i inne elementy budowlane w ustalonym terminie.

Nowoczesne, solidnie wykonane konstrukcje stalowe są dziś powszechnie stosowane w budownictwie przemysłowym. Często zastępują one nawet murowane budynki pełniące funkcje hal czy magazynów.

Budownictwie przemysłowe korzysta też z prefabrykowanych elementów stalowych, które można szybko wyprodukować oraz zamontować i zdemontować. Są to wyroby wyróżniające się lekką konstrukcją, dużą wytrzymałością oraz szeroki możliwościami aranżacji przestrzeni. Są one również bezpieczne, funkcjonalne i ekonomiczne w użytkowaniu.

Konstrukcje stalowe mają często modułowy charakter, co sprawia, że są jeszcze atrakcyjniejszym wyrobem dla inwestorów z różnych branż. Można je też swobodnie łączyć ze szkłem, betonem czy drewnem – co zapewnia wielofunkcyjność konstrukcji oraz ich pożądane właściwości. Konstrukcje stalowe mogą być wykorzystywane nie tylko w przemyśle, ale też np. w rolnictwie oraz wszędzie tam, gdzie potrzebne są solidne i niezawodne produkty.