• Certyfikat EN 1090-2
    Certyfikat EN 1090-2
  • EN 1090-2 strona 2
    EN 1090-2 strona 2

ISO

RAPMET działa na rynku polskim i zagranicznym od 1977 roku.

Przez ten okres czasu zdążyliśmy sobie wypracować markę profesjonalnej firmy, zdobyć uznanie jako producent krat pomostowych oraz nawiązać współpracę z wieloma klientami zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Nasze wszystkie siły i doświadczenia skupione są na zaspokajaniu potrzeb i oczekiwań naszych klientów, którzy zawsze mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, i fachową obsługę przez kompetentnych pracowników, co czynione jest  w przyjaznej atmosferze.

Ukoronowaniem naszych starań o sprawną i nowoczesną organizację produkcji w zakresie krat pomostowych, krat nierdzewnych i innych wyrobów metalowych jest uzyskanie certyfikatu EN 1090-2 zgodnego z normą ISO 3834-2.

Nasza firma systematycznie przygotowywała się do tego procesu, konsekwentnie poprawiając organizację pracy oraz udoskonalając proces produkcji konstrukcji stalowych i metalowych. Przeprowadziliśmy wiele  szkoleń, w których brała udział kadra kierownicza jak również cała załoga.

23 września 2014 roku odbył się audyt certyfikujący, zakończony naszym dużym sukcesem. Uzyskanie certyfikatu uwiarygodniło naszą firmę wobec klientów, umacniając jednocześnie pozycje na rynku.

Spełnienie wymagań zawartych w normach ISO 3834 oraz PN-EN 1090 daje naszym klientom potwierdzenie, że oferowane im konstrukcje stalowe wytwarzane są w warunkach nadzorowanych przez kompetentny i uprawniony personel. Co za tym idzie ich jakość jest właściwa.

Produkujemy różnego typu wyroby metalowe – poczynając od krat pomostowych, poprzez siatki zgrzewane i ogrodzenia systemowe, a kończąc na kontenerach metalowych i konstrukcjach stalowych. Zapraszamy do współpracy.

 

 
Polityka prywatności