• stopień perforowany ocynkowany
  stopień perforowany ocynkowany

Kraty pomostowe profilowane

Kraty profilowane - z blachy ze stali zwykłej, stali nierdzewnej, aluminium lub miedzi o grubości 1,5, 2, 2,5 i 3mm, w długościach do 6 metrów i w standardowych szerokościach (także z wytłoczeniem przeciwpoślizgowym). . Parametry te pozwalają na optymalne rozplanowanie powierzchni pomostu. W procesie produkcji wycinanie są otwory, przetłaczane i zaginane boczne krawędzie. Kraty profilowane w przekroju poprzecznym stanowią tzw. C-profil.
Bardzo łatwe w montażu sąsiadujące elementy łączy się za pomocą śrub i przytwierdza do konstrukcji, zapewnia to optymalne rozplanowanie powierzchni. Otwory w ścianach bocznych służą do skręcenia ze sobą elementów w sposób gwarantujący solidną i sztywną powierzchnię – nie występuje efekt klawiszowania krat.
Kraty pomostowe profilowane przy wszechstronnym ich zastosowaniu zapewniają duże bezpieczeństwo i posiadają doskonałe właściwości przeciwpoślizgowe. Otwory odpowiednio wyprofilowane doskonale odprowadzają wszelkiego typu płynne i śliskie substancje z powierzchni kraty. Stopnie schodów produkowane są także z tych krat, a to daje możliwość zachowanie ciągu komunikacyjnego w jednolitości. Mogą stanowić bezpieczne przykrycie wykopów ziemnych, kanałów, kładek dla pieszych - niemal w każdych warunkach otoczenia. Walory estetyczne umożliwiają zastosowanie tych krat, jako elementów elewacyjnych (np. elewacje ścian).). Przy zachowaniu porównywalnych obciążeń zastosowanie krat profilowanych pozwala na znaczne obniżenie ciężaru konstrukcji.

 • stopień profilowany
  stopień profilowany
 • stopień profilowany serrated
  stopień profilowany serrated
 • krata profilowana
  krata profilowana
 
Polityka prywatności