• odbój i odbojoporęcz
    odbój i odbojoporęcz
  • odboje
    odboje
  • odbojoporęcz
    odbojoporęcz

Odbojnice

 

Jest dużo synonimów, które służą do opisu odbojnic. Fachowcy najczęściej posługują następującymi określeniami: odboje, odbojniki, odboje przemysłowe, odbojniki przemysłowe, lub odbojoporęcze. Lecz niejednokrotnie spotkać się można z innym określeniem, jak na przykład: słupki ochronne, osłony przeciwuderzeniowe, bariery przeciwuderzeniowe, odbojnice przyziemne, barierki i bariery ochronne.

Odbojnice stalowe to bardzo skuteczne zabezpieczenie infrastruktury magazynowej, przeciwpożarowej, dla ciągów komunikacyjnych, również różnego rodzaju maszyn, tablic rozdzielczych, bram. Bardzo dobrze sprawdzają się w miejscach, które są narażone na uszkodzenia spowodowane przez ruch transportu.
Odbojnice, które oferujemy wykonane są  ze stali i charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością. Żeby wydłużyć ich żywotność zabezpieczamy je antykorozyjne, w tym celu stosujemy cynkowanie ogniowe lub malowanie proszkowe .
W naszej bogatej ofercie znajdują się zarówno odbojnice, odboje stalowe, odbojoporęcze i naprowadzacze. Staramy się poszerzać nasz asortyment, z myślą o Państwa potrzebach. Oferowanych przez nasz produkty cechują się najwyższą jakością i atrakcyjną ceną.

Na życzenie możemy zwiększyć wytrzymałość odbojnic dzięki odpowiednio dobranym materiałom nawet o 50% w stosunku do produktów innych firm.

 

 
Polityka prywatności