• schody wewnetrzne
  schody wewnetrzne

Schody wewnętrzne

 

Te konstrukcje wykonujemy z najwyższą starannością i do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wykonujemy schody według własnych projektów i sprawdzonych rozwiązań, ale równie chętnie realizujemy indywidualne projekty naszych Klientów.
Projekt schodów a następnie montaż w istotny sposób wpływa na estetykę całego wnętrza i jego kompozycję. Istotne jest, by metalowe schody wewnętrzne były odpowiednio dopasowane do wielkości pomieszczenia zapewniając tym samym dużą funkcjonalność.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy, jak dostosować każdy projekt do wymagań i potrzeb naszych Klientów. Nasze projekty wykonujemy zawsze z materiałów najwyższej jakości, w myśl naszej zasady, że niezależnie od konstrukcji schody wewnętrzne powinny być solidne i bezpieczne.

Do konstrukcji schodów wewnętrznych najczęściej używamy stal – nierdzewną lub zwykłą (cynkowaną ewentualnie malowaną). Stopnie schodowe wykonujemy z krat pomostowych z listwą antypoślizgową, zabezpieczenie antykorozyjne przez cynkowanie ogniowe (rzadziej z kraty nierdzewnej) z blachy ryflowanej, drewna, szkła, a także innych materiałów.

Atrakcyjności projektu metalowych schodów mogą nadać detale, na przykład do wypełnienia przestrzeni między słupkami balustrady mogą zostać wmontowane takie materiały, jak szkło czy stal - w zależności od upodobań Klienta.
W zależności od zastosowanego materiału (stal nierdzewna stal zwykła, inne materiały) konstrukcja schodów wewnętrznych jest ocynkowana, malowana proszkowo (według palety RAL), malowana natryskowo, polerowana lub matowa.

 • schody wewnetrzne
  schody wewnetrzne
 • schody wewnetrzne
  schody wewnetrzne
 • schody wewnetrzne
  schody wewnetrzne
 • schody wewnetrzne
  schody wewnetrzne
 
Polityka prywatności