+48 74 867 40 65

Balustrady stalowe

Balustrady

Balustrady stanowią zabezpieczenie schodów i pomostów, a w przypadku budownictwa ogólnego także balkonów i tarasów.

Prrodukujemy zewnętrzne, jak i wewnętrzne balustrady w dwóch typach:

  • balustrady przemysłowe, stosowane w obiektach przemysłowych i magazynowych,
  • balustrady na potrzeby budownictwa mieszkaniowego lub usługowego.

Balustrady produkujemy ze stali węglowej S235 i nierdzewnej. W zależności od potrzeb użytkowych oraz wymagań estetycznych, możemy zabezpieczyć je poprzez ocynkowanie, malowanie proszkowe lub Duplex.

Oferowane przez nas wyroby wykonywane są według projektów dostarczonych przez klienta lub na bazie projektu opracowanego przez naszych specjalistów według określonych wytycznych.

Produkujemy balustrady zewnętrzne i wewnętrzne ze stali węglowej, stali nierdzewnej oraz aluminium. Mają one różnorodne zastosowanie, jako zabezpieczenie schodów, balkonów i loggii, antresoli, podjazdów dla niepełnosprawnych, a także jako elementy trwałe i przestawne wydzielające miejsca o odmiennym przeznaczeniu.

Podstawowe proponowane przez nas rozwiązanie posiada słupki z kształtownika o profilu zamkniętym 40x40x3 mm, pochwyt z rury o średnicy 42,7 mm, poprzeczki z kształtownika o profilu zamkniętym 30x20x2 mm i słupki wypełniające z pręta o średnicy 13 mm. Zabezpieczenie antykorozyjne balustrad ze stali węglowej przez ocynkowane ogniowe. Wykończenie powierzchni balustrad przez powlekanie proszkowe

Realizowane są również balustrady o indywidualnych rozwiązaniach, w tym także balustrady ze szkłem bezpiecznym. Do potrzeb i wymagań każdego zamawiającego dopasowujemy konstrukcję i wzornictwo. To, połączone ze starannością wykonania, stanowi gwarancję uzyskania funkcjonalnego, estetycznego i trwałego produktu.

Zapewniamy kompleksową obsługę zamawiającego, obejmującą doradztwo techniczne, opracowanie projektu i wykonanie elementów balustrad. Oferujemy atrakcyjne ceny i możliwie krótkie terminy realizacji, a także udzielamy gwarancji jakości i trwałości wyrobów.