• siatki zgrzewane
    siatki zgrzewane
  • siatki zgrzewane
    siatki zgrzewane

Siatki zgrzewne

Siatki zgrzewane to stalowe produkty powszechnie stosowane w budownictwie oraz przemyśle. Stal to materiał, który doskonale nadaje się do obróbki mechanicznej - można go dowolnie przycinać, spawać, malować, czy cynkować. Umożliwia to wykonanie takich siatek zgrzewnych, które w pełni sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Przy pomocy siatek można tworzyć m.in. balustrady i ogrodzenia, pojemniki do segregacji odpadów, altany, czy pojemniki transportowe.

Produkcja siatek zgrzewanych: parametry

Zajmujemy się produkcją siatek zgrzewnych o następujących parametrach: oczko 25x25, 30x30, 40x40, 50x50 oraz wielokrotności tych wymiarów. Siatki zgrzewane wykonywane są z drutu Ø 3 ÷ 8 mm. Przyjmujemy również zamówienia na siatki z większych średnic drutu. Oferujemy następujące formaty siatek zgrzewnych: 1000 x 2000, 1500 x 3000, 1250 x 2500, 2500 x 2500. Możemy też podjąć się wykonania siatki o długościach nawet do 4500 mm. Parametry wykonywanych przez nas siatek mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji Klientów.

Jak powstają siatki zgrzewane?

Siatki zgrzewane powstają poprzez połączenie poziome i pionowe zgrzewanych w miejscu styku stalowych drutów o owalnym kształcie. Tworzone w ten sposób arkusze można łączyć ze sobą w większe konstrukcje. Siatki różnią się między sobą wielkością, kształtem oczek, wysokością, oraz zastosowaniem. Nasze siatki zgrzewane spełniają wszystkie wymogi jakościowe obowiązujących norm, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że otrzymacie wyroby bezpieczne i solidne w konkurencyjnych cenach.

Zastosowanie siatek zgrzewanych

Szerokie zastosowanie siatek zgrzewnych obejmuje m.in. wypełnienia przęseł ogrodowych, a także budowa ścianek działowych, sufitów podwieszanych i elementów elewacji. Z siatek zgrzewnych tworzy się również kojce i klatki. Wyroby z siatek mogą zaskakiwać swoją funkcjonalnością, trwałością i estetyką. Dzięki różnym wymiarom oczek można w pełni dopasować produkt do konkretnego zastosowania siatki. Wszechstronność zastosowań oraz wyjątkowo atrakcyjna sprawia, że siatki zgrzewane cieszą się dużym zainteresowaniem wśród firm budowlanych, architektów i hodowców zwierząt.

Materiały na siatki

Materiał na siatki zgrzewane:
• stal czarna (ocynkowana ogniowo, ocynkowana galwanicznie, malowana proszkowo),
• stal nierdzewna (trawiona, polerowana elektrochemiczne),
• stal kwasoodporna.

 
Polityka prywatności