• schody zewnetrzne
  schody zewnetrzne

Schody zewnętrzne

 

Do ich wykonania wykorzystujemy nowoczesne technologie i materiały najwyższej jakości. Jakość wykonania, oraz użyte materiały są szczególnie istotne w przypadku metalowych schodów zewnętrznych, które są stale narażone na duże wahania temperatur, a także na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych (deszczu, śniegu).
Stal zwykła ocynkowana ogniowo lub stal nierdzewna, to główne materiały, które służą nam do tworzenia konstrukcji schodów zewnętrznych.

Stopnie schodowe wykonujemy z krat pomostowych z listwą antypoślizgową, zabezpieczenie antykorozyjne przez cynkowanie ogniowe (rzadziej z kraty nierdzewnej) z blachy ryflowanej, drewna, szkła oraz innych materiałów.

Atrakcyjności projektu metalowych schodów mogą nadać detale, na przykład do wypełnienia przestrzeni między słupkami balustrady mogą zostać wmontowane takie materiały, jak szkło czy stal - w zależności od upodobań Klienta.
Funkcja użytkowa to główne zadanie, które maja do spełnienia schody zewnętrzne, niemniej jednak częstokroć walory dekoracyjne są również bardzo istotne.
Dzięki profesjonalizmowi i wieloletniemu doświadczeniu łączymy umiejętnie obie te cechy oferując naszym Klientom produkty o najwyższej jakości.
Projektując schody zewnętrzne zwracamy dużą uwagę na ergonomię zastosowanych rozwiązań i bezpieczeństwo konstrukcji.

Bardzo dużo zrealizowanych projektów zapewnia nam możliwość tworzenia praktycznych rozwiązań, które doskonale sprawdzą się w życiu codziennym.
W zależności od zastosowanego materiału konstrukcyjnego, konstrukcja schodów zewnętrznych jest ocynkowana, malowana proszkowo (według palety RAL), malowana natryskowo, polerowana lub matowa.

 • schody zewnetrzne
  schody zewnetrzne
 • schody zewnetrzne
  schody zewnetrzne
 • schody zewnetrzne
  schody zewnetrzne
 • schody zewnetrzne
  schody zewnetrzne
 
Polityka prywatności